همکاری ما و امداد خودرو ایران

امداد رسانی به امداد رسان

امداد خودرو ایران  ( ایساکو ) :

امروزه با توسعه و گسترش خودروها، امداد خودرو به یکی از ضروری ترین خدمات در سراسر جهان تبدیل شده است. حال این خدمات ممکن است توسط شرکت های خودرو سازی برای امداد رسانی به خودروهای تولید شده ی خود باشد و یا توسط شرکت هایی که منحصراً با هدف امداد رسانی به انواع خودروها ایجاد شده اند، انجام شود.  امداد خودرو یکی از نهادهای خدمات خودرویی است که به صورت گسترده در سراسر ایران دست اندرکار ارائه خدمات و سرویس های مرتبط است .

نکته اینکه چه در حال رانندگی باشید و چه خودرو متوقف باشد و شما احساس خرابی و وجود نقص فنی در آن کنید، باید با شرکت های امداد خودرو تماس بگیرید و درخواست امداد رسانی داشته باشید. اگر مشکل خودروی شما خیلی حاد نباشد و نیاز به یک تعمیر جزئی داشته باشد، کارشناس امداد خودرو همان جا اقدام به رفع مشکل ایجاد شده در خودروی شما می کند. اما اگر خودروی شما مشکل جدی پیدا کرده باشد که نتوان آن را در محل تعمیر کرد، امداد خودرو آن را به یک تعمیرگاه معتبر منتقل می کند تا اقدامات لازم جهت برطرف شدن نقص فنی روی آن انجام شود.

همکاری صنایع چرم طاطائی تبریز با ( ایساکو ) : 

با ارجاع به مطالب فوق ، پُر واضح است که در این پروسه عرضه خدمات ، مبادله مالی نیز صورت می پذیرد. یکی از این راههای سهولت در این مبادله استفاده از دستگاه های کارتخوان و پرداخت اُجرت در محل توقف خودرو می باشد.  اما نکته اینجاست که این دستگاه ها به دلایل مختلف در معرض انواع آسیب ها و مخاطرات احتمالی قرار دارند و اساساً نوع حرفه و خدماتی که ارائه می شود ناخواسته برای دستگاه آسیب زا می باشد. در این حین همکاری و تعامل ما با امداد خودرو در زمینه کاورینگ و ارتقاء امنیت دستگاه ها با تولید کاور کارتخوان در تیراژ انبوه و با کیفیت منحصر به فرد و منجر به حصول اطمینان مجموعه مذکور از روند حفاظت و بهینه سازی و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری دستگاه های جاری در جریان ارائه خدمات گردید .

ما مفتخریم که ضمن همکاری با مجموعه بزرگ و کارآمد امدادخودرو در سطح کلان ، در ارائه خدمات ارزنده به شهروندان ، همگام و همراه با صنعت خودروسازی ایران در مقام یکی از محورهای عرضه خدمات فنی خودرویی ( ایساکو ) ، گام های درخور توجهی برداشته ایم .