همکاری ما و شرکت داداش برادر

( شونیز )

 

شرکت داداش برادر ( شونیز ) :

شرکت صنعتی داداش برادر که سابقه چهل و پنج ساله در تولید شیرینی و شکلات دارد، هم اکنون با بیش از 5000  نفر پرسنل مجرب و متخصص محصولات تولیدی خود را در 24  مرکز پخش معتبر داخلی و 37  کشور خارجی توزیع می کند. هم اکنون شرکت صنعتی داداش برادر در تولید و صادرات انواع شکلات، پودر کاکائو، کره کاکائو، کیک، بیسکویت، ویفر، تافی، آبنبات، آدامس، اسنک ، پشمک و پاستیل فعال است. این شرکت با ورود به بازار قاره های آسیا، آفریقا ، استرالیا و اروپا سهم به سزایی از بازار شیرینی و شکلات آنها را به خود اختصاص داده و توانسته است جایگاه ارزشمندی را به نام خود رقم زند.

همکاری صنایع چرم طاطائی تبریز با ( شونیز ) :

با وجود اعمال شیوه های نوین فروش در شرکت شونیز ، بازار سنتی و به عبارتی پخش گرم و مویرگی هنوز متداول می باشد که پاسخگوی طیف گسترده ای از بازار هدف است . در جریان این شیوه فروش ، دستگاه های سیار کارتخوان نقش عمده ای را بازی می کنند .

نکته این که در این نوع مبادله مالی ، اغلب ، دستگاهای کارتخوان در معرض انواع آسیب های محیطی قرار می گیرند. شرکت چرم طاطائی تبریز با درک این موضوع در روند همکاری با شرکت شونیز اقدام به تولید کاور ( محافظ ) کارتخوان با عالی ترین مواد اولیه طبیعی نمود .

این همکاری منجر به تولید محصولی شد که به دستگاه ها امنیت بخشید و از وقوع انواع آسیب های محیطی جلوگیری نمود . مضاف به اینکه با کنکاش در پروسه تولید محصولات ما در می یابید که صنایع چرم طاطایی تبریز نهایت تلاش خود را در حفظ شأنیت و پرنسیو جهانی برند شونیز نموده است .

علاوه بر این آنچه که در محصولات ما همیشه مد نظر است تطابق محصول با برند ( سفارش دهنده ) و توجه تام به رعایت نکاتی است که منجر به تفاخر ، پرداختن به وجه هنری و ظرافت و کارکرد امنیتی مطلوب محصول می شود .