کیف چیست ؟ 


در معنای لغوی هر آنچه به معنای محفظه ای است که خاصیت نگهداری از شیأ ویژه ای را دارد و قابل حمل می باشد ( کیف ) خوانده می شود . اجزای یک کیف متعارف عبارتند از محفظه اصلی که می تواند از انواع الیاف بادوام و نگهدارنده باشد . داشتن دسته یا آویز از الزامات معنی بخشی به یک کیف است . در واقع اگر کیف گذشته از سایر اجزائش فاقد این دو بخش باشد از حیطه مفهوم کیف خارج می شود . 


کیف کارتخوان چیست ؟


دستگاه های پایانه فروشگاهی یا به عبارت رایج کارتخوان ها تجهیزات الکترونیکی حساسی هستند که امروزه در مبـادلات مالی به صورت ثابت و سیار مورد استفاده قرار می گیرند .

 
دستگاههایی که به صورت سیار استفاده می شوند مستلزم حفاظت و نگهداری ویژه ای هستند.این دستگاهها بطور مستمر در معرض انواع آسیب های محیطی قرار دارند که بکار گیری تجهیزات جانبی محافظ از جمله کاور و کیف کارتخوان ، به طولانی شدن عمر بهره وری این دستگاهها کمک شایان توجهی می نمایند 


در این میان علاوه بر کاور کارتخوان که در سایت به صورت یک محصول انحصاری صنایع چرم طاطائی تبریز پرداخته شده است ؛ کیف کارتخوان نیز یکی از محصولات تولیدی این شرکت می بـاشد که با ویژگی های منحصر به فرد به شما عرضه می گردد .

تصویر کیف کارتخوان 

                                              

 

اجزاء کیف کارتخوان : 
محفظه اصلی که بطور معمول از چرم طبیعی ، چرم مصنوعی و سایر الیاف چون برزنت تشکیل میشود . این محفظه متناسب با مدل دستگاه های مختلف موجود در بازار طراحی و ساخته شده است به نحوی که پاسخگوی اندازه و حجم و شکل مهندسی آن دستگاه باشد . 


این کیف هم به صورت دوشی و هم به صورت دستی قابل استفاده است . 


جیب ویژه نگهداری از تلفن همراه از جمله خصوصیات قابل توجه کیف می باشد .


استفاده از لفاف متراکم و محافظ EVA از مشخصه های اصلی این کیف می باشد که در محافظت از دستگاه در برابر انواع ضربه ها مفید و موثر می باشد .

  
فرایند تولید این کیف به دو صورت دستی و صنعتی انجام می پذیرد . دوخت دستی این محصول در مواد اولیه همچون انواع چرم ها و تولید صنعتی آن در پاره ای مواد اولیه متشکل از الیاف مصنوعی صورت می پذیرد . 


دکمه ها و یراق آلات تمام استیل و تست شده در شرایط نامتعارف همچون فشار،ضربه و ... نیز از جمله مشخصه های بارز این محصول می باشند . 


در مجموع کیف کارتخوان ابزاری است برای محافظت و امنیت بخشی دستگاه کارتخوان شما که با کیفیت عالی و قیمت مناسب تقدیم حضور می گردد .


انواع مدل دستگاه های کارتخوان پوز سیار ثابت اندرویدی و..که طراحی و تولید انجام داده شده است.


PAX S910 - PAX S90 - PAX D210B - PAXD210 G - PAX A930 - PAX S85-PAXS58
UROVO I900S -NEXGO G3- VERIFONE520 - VERIFONE 675 - VERIFONE 670 - VERIFONE 680
NEWLAND SP600 – NEWLAND N910-AMP 8000-SZZT KS8210 – SZZT KS8323
AMFU AF70-NEWPOS 7210 – NEWPOS 8210-MOREFUN H9


بهترین برندهای تولید کننده دستگاه های پایانه فروشگاهی کارتخوان POSE


Ingenico – Verifone - Fujian Newland - Pax Technology – BBPOS - SZZT Electronics - Shenzhen Xinguodu - Dspread Technology - New POS Technology - Castles Technology – Bitel - Hangzhou Sunyard - Spire Payments -  Centerm - First Data – CyberNet  - Shenzhen Justtide – Aisino – Yarus – AMP  LYNX – Bluebird


دستگاه های کارتخوان و تجهیزات الکترونیک زره چرمی می پوشند


تولید محصولات کاورینگ و انواع محافظ ها ، برای تجهیزات الکترونیک بـرای نخستین بار ، تحولی در صنعت چرم ایران و جهان
محافظت از تجهیزات الکترونیک ( دستگاه کارتخوان پایانه های فروشگاهی ) به عنوان یکی از مهمترین ارکان مبادلات مالی ، همواره دغدغه تیم طراحی و تولید و از مبـاحث نیـازسنجی بازار در صنایع چرم طاطائی تبریز بوده است . تلاش در این راستا ، منتج به ابداع و به ثبت رسانیدن محصولی تحت عنوان ( کاور کارتخوان ) و به تولید انبوه رسانیدن آن برای نخستین بار در ایران و جهان گردید .


خرید اینترنتی و آنلاین انواع کاور محافظ دستگاه های کارتخوان چرمی و ارسال رایگان به سراسر کشور اولین تولید کننده
چرم مهندسی شده در ایران


    توضیحات مهم : 

 

 • قابل بازسازی و ترمیم محصولات چرمی بعد ازچند سال استفاده 
 • مقاومت دستگاه در برابر ضرب دیدگی و خراشیدگی
 • پیشگیری از آسیب دیدگی و تعمیرات سخت افزاری 
 • جلوگیری ازخسارتهای مالی بابت هزینه های تعمیرات و خراب شدن 
 • جلوگیری از نفوذ رطوبت ، آب خوردگی و گرد و غبار
 • جهت پاکیزه ماندن به راحتی میتوان تمیز و ضد عفونی نمود 
 • با آویزموچ بند، جلوگیری ازافتادن و سرقت 
 • ظاهری زیبا و طراحی ارگونومی و انحصاری
 • استفاده کامل و کاربردی بدون نیاز به درآوردن آن
 • قابل حمل ، سبک وزن و دارای درب آسان باز شو
 • اصیل و دست دوزی شده با بهترین الیاف